Albano Bogdo fton vajzat beqare në plazh:Me paguani 700 euro edhe do ju kenaq ne sht…

Albano Bogdo fton vajzat beqare në plazh:Me paguani 700 euro edhe do ju kenaq ne sht…

Aktôri i humôrit, Albanô Bôgdô iu ka bërë një ftesë publike të gjitha vajzave që e ndjekin në rrjete sôciale dhe që duan të kalôjnë pushimet me të.

Aktôri i humôrit ka publikuar një videô në TikTôk, nga vendi ku pô kalôn pushimet, pôr ajô që ra në sy ishte festa që iu bënte vajzave.

“Kush t dôjë( gôcë, kuptôhet), unë këtu jam gjithë fundjavën.

Të gjitha të paguara, përveç 700€ që dô paguajë për kënaqësinë e të ndenjurit me mua”,

shkruan ai. Ky kôment ka tërhëqur vëmendjen e të ndjekësve, shumë prej të cilave e kanë marrë si një shaka nga ana e tij.

 

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *