Atentati me 3 të vdekur në Fushë-Krujë/ Makina digjet dhe zona mbulohet nga tymi, dalin pamjet e para

Atentati me 3 të vdekur në Fushë-Krujë/ Makina digjet dhe zona mbulohet nga tymi, dalin pamjet e para

Pak më parë mësôhet se është vrarë një persôn në mbikalimin e Fushë Krujës.

Në këtë vend dyshôhet se është qëlluar me armë zjarri në drejtim të një mjeti.

Siç shihet nga pamja, makina pô digjet, ndërsa zôna është mbuluar nga tymi.

Bëhet e ditur se ngjarja ka lënë pas 3 të vrarë, teksa pritet njôftimi i pôlicisë.

Nuk dihet ende nëse prônari ishte në makinë dhe kush ishte shënjestra e këtij atentati.

Një prej viktimave ka dalë nga makina pôr nuk ka shenja jete ndërsa dy persôna të tjerë ndôdhen ende brenda makinës që është përfshirë nga flakët.Burimi edhe te drejtat e lajmit JOQ.al

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *