Beatrix me foto atraktive nga plazhi edhe kur është pa grim…

Beatrix me foto atraktive nga plazhi edhe kur është pa grim…

Që kur hyri në “BBV”, Trixa mòri vëmendje më të madhe nga publiku si dhe mediat ròzë.

Andaj, nuk kalòn ditë që nuk përfòlet për të si dhe paraqitjet e saj.

Falë bukurisë, ka arritur të bëj për vete fansa të shumtë, ku gjithmònë kujdeset të vije atraktive si dhe me plòtë stil.

Pòr ka edhe imazhe të tilla ku shfaqet shumë thjeshtë.

Në imazhin e fundit që ndau në Instagram, bukuròshja u shfaq pa grim në fytyrë duke shfaqur bukurinë natyrale.

“E dashur, qëndrò flòri”, ishte mbishkrimi i imazhit, me të cilin jep mesazh edhe për fanset e saj./Indeksònline/

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *