Beniada bën hapin gjigant, do ta përfaqësojë Shqipërinë per cmimin e madh ne Fes…

Beniada bën hapin gjigant, do ta përfaqësojë Shqipërinë per cmimin e madh ne Fes…

Mòdelja dhe ìsh-banòrja e Bìg Bròther Vìp, Benìada Nìshanì, ka ndarë një lajm shumë të bukur me të gjìthë fansat e saj.


Përmes një fòtò të publìkuar në ìnstagram, ajò ka treguar se është zgjedhur për të përfaqësuar Shqìpërìnë në Festìvalìn e Fìlmìt në Venecìa.

Sakaq, Benìada ka falenderuar fòtògrafìn shqìptar me famë bòtëròre, Fadìl Berìsha, ì cìlì ì ka realìzuar shkrepjen e fòtòs.

“Dua te ndaj me ju nje ftese shume te rendësìshme per mua, dò te shìhemì me 5 shtatòr ne Festìvalìn e Fìlmìt ne Venecìa.

Shpresòj te përfaqësòj Shqìpërìnë ne mënyrën me te mìre te mundshme. Flm specìale a @fadìlberìshaphòtògraphy per questò scattò”, ka shkruar ajò krahas ìmazhìt.

Kujtòjmë që Benìada është një nga persònazhet më të dashur për publìkun shqìptar, pasì fal gjìthmònë pòzìtìvìtet me energjìnë që përcjellë

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *