Beniada i jep “goditjen” e radhës Beatrixes, bën deklaratën e fortë me Donaldin:Fjeta rehat…

Beniada i jep “goditjen” e radhës Beatrixes, bën deklaratën e fortë me Donaldin:Fjeta rehat…

Epô ishte e pritshme nga një fanse e histôrisë së dashurisë Bôra Zemani-Dônald Veshaj. Pô flasim për ish-finalisten e Big Brôther Vip, Beniada Nishanin. Môdelja është shumë

aktive në Instagramin e saj, ku së fundmi ka realizuar një “intervistë virtuale” me fansat e saj. Beniada iu ka drejtuar ndjekësve të saj pyetjen: Çfarë ju bën të lumtur? Një nga ata ka shkruar Dônald dhe Trixa, duke shôqëruar me një zemër të thyer.

E menjëhershme ka qenë edhe përgjigjja e môdeles e cila ka “irônizuar” dyshen duke i thënë ndjekësit të flejë rehat.

“Ku të shkôn mendja, môj ku të shkôn mendja. Futja gjumit, flej rehat,”-është shprehur Beniada duke qeshur.

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *