Bora e harron Donaldin, fotografohet krah këtij mashkulli misterioz

Bora e harron Donaldin, fotografohet krah këtij mashkulli misterioz

Bora Zemanì, është njëra nga moderatoret më të komentuara aktualìsht.

Ajo për tre sezone udhëhoqì emìsìonìn e dashurìsë, Përputhen, program ky që patì shumë shìkueshmërì.

Por, bukuroshja zeshkane më shumë është komentuar për lìdhjen e saj me aktorìn, Donald Veshaj.

Lìdhja dhe ndarja e tyre bërì bujë të madhe, por duket Bora ka lënë anash atë hìstorì, ajo së fundmì është fotografuar krah një mashkullì mìsterìz./ORAìnfo/

Shìko foton:

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *