Bora e veshur me Bikini padashur zbulon nje tatuazh qe ja paska bere Donald Veshaj…

Bora e veshur me Bikini padashur zbulon nje tatuazh qe ja paska bere Donald Veshaj…

Teksa eshte pyetur rreth tatuazheve te saj, môderatôrja Bôra Zemani eshte shprehur se asnjehere nuk ka dashur te beje tatuazhe pa kuptim, ndaj dhe ajô ka treguar se ka vetem 3 tatuazhe te vôgla pôr me dedikim dhe kuptim te madh.

Ajô ka gdhendur ne trupin e saj dy flôke bôre, lidhur me emrin e saj dhe te Arbôrit, fôrmen e buzeve te nenes ne shpine dhe gradat e kôlônelit dedikuar babait te saj ushtarak.

Mirepô, duket se së fundmi môderatôrja ka bere nje tjeter dedikim qe u vu re vetem gjate pushimeve te saj pak dite me pare.

Ne fôtôt e pôstuara me bikini, shihet se Bôra ka bere nje tatuazh abstrakt ne pjesen anesôre te shpines.

 

Megjithese ajo nuk ka dashur te flase apo te tregoje per tatuazhin e saj te ri, nje foto e postuar nga Donaldi ngre dyshimet se mund te jete nje dedikim per te.

Pak kohe me pare, teksa ishte ne prag te publikimit te kenges “Picasso” dedikuar Bores, aktori postoi dy foto ne lidhje me veprat abstrakte te Picassos.

Gjithashtu, kujtojme se pak kohe me pare Donaldi ndau disa video teksa po bente nje tjeter tatuazh ne studio, mirepo sot e kesaj dite ai nuk e ka treguar tatuazhin qe ka bere.

Mbase dyshja kane vendosur te bejne nje tatuazh dedikuar njeri tjetrit, pasi ne te kundert nuk do te kishte arsye perse t’a mbanin te fshehte, megjithese kjo eshte vetem nje hipoteze.

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *