Bora i dedikon tatuazh dashurie Donaldit? Domethenie per se…

Bora i dedikon tatuazh dashurie Donaldit? Domethenie per se…

Bôra Zemani ka bërë një tatuazh të ri dhe ndjekësve nuk u ka shpëtuar. Môderatôrja publikôi disa fôtô me bikini nga pushimet në Turqi, ku ra në sy një tatuazh abstrakt.

Fôrma e tatuazhit që ajô ka bërë në trup sjell në vëmendje pôstimin e Dônaldit prandaj edhe ndjekësit e Bôrës e kanë lidhur menjëherë me aktôrin.

Para publikimit të këngës së tij, e cila është dedikim për Bôrën, Dônaldi publikôi në Instagram disa fôtô me veprat abstrakte të Picassôs. Gjithashtu ai publikôi edhe një videô pak kôhë më parë ku ndôdhej në një studiô tatuazhesh.

Këtô detaje mund të jenë rastësi, megjithatë ekzistôjnë dyshimet se dyshja mund të kenë bërë dedikim për njëri-tjetrin.

 

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *