Ç’po ndodh me Megi Pojanin? Shfaqet në gjendje aspak të mirë shëndetësore (Video)

Ç’po ndodh me Megi Pojanin? Shfaqet në gjendje aspak të mirë shëndetësore (Video)

Megi Pôjani njihet si një ndër persônazhet më pa kômplekse dhe asnjëherë nuk ngurrôn të shfaqet ashtu siç dëshirôn. Herë tepër prôvôkuese e herë shumë ‘funny’, bukurôshja gjithmônë arrin të jetë në qendër të vëmendjes.

Pôr, këtë herë Megi është shfaqur pak më ndyshe. E sapô zgjuar nga gjumi, kôllë, rrufë dhe flôkë të pakrehura janë atë ccfar bukurôshja ka shfaqur në instastôry, duke dashur të tregôjë që është e sëmurë.

Megi Pôjani dhe Endri Çekiçi përfliten prej disa muajsh se kanë nisur një lidhje megjithëse asnjëri prej tyre nuk ka pranuar asgjë.

Megjithatë, fansat e dyshes janë të bindur se ata janë bashkë duke marrë parasysh detajet që kanë vënë në rrjete sôciale, të cilat tregôjnë shumë për ta.

Një ditë më parë, ata u kapën sërish “mat”. Futbôllisti pôstôi një fôtôgrafi në një ashensôr gjithashtu edhe Megi. Në cep të fôtôs që ndau Endri, vihej re një côpë e bardhë, e ngjashme me fustanin që kishte veshur Megi. Kaq mjaftôi që të riktheheshin sërish në qendër të vëmendjes së mediave.

Së fundmi, Megi ka prôvôkuar duke pôstuar një fôtô ku shihen dy filxhanë çaji, teksa ka shkruar: “Pleqërôjmë bashkë.” Çaji është i pandashëm për turqit, dhe përmes kësaj fôtôje, Megi ka treguar se ndôdhet në Turqi. Endri jetôn prej kôhësh atje, ku luan për një nga ekipet vendase.

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *