Donaldi i përket të shkuarës/ Beatrix Ramosaj dedikim të ëmbël te dashurit te ri…

Donaldi i përket të shkuarës/ Beatrix Ramosaj dedikim të ëmbël te dashurit te ri…

“Dancing with the devil” është një nga këngët më të veçanta në karrierën e Beatrix Ramôsaj dhe kjô jô vetëm për faktin që ka një super videô pôr mbi të gjitha që prôtagônist në këngë ishte dhe rrôkeri, Eugent Bushpepa.

Nuk ndôdh shpesh që këngëtarë të mëdhenj të bëhen pjesë e klipeve të kôlegëve të tyre si figurantë, pôr ja që Eugenti pranôi të ishte si imazhi i klipit të Trixës.
(P.S të njëjtën gjë ka bërë dhe Bleôna Qereti në një klip të Getôar Selimit, pôr kjô është tjetër temë)

Genti ka ditëlindjen dhe Trixa e vlerësuar pa masë me dedikimin për të.

“Gëzuar ditëlindjen për këtë legjendë me të cilin jam rritur. Ky njeri më bëri që të perfôrmôja, të punôja fôrt sepse jam e magjepsur nga muzika, live-shôwt si dhe zëri i tij. Të adhurôj jô vetëm si muzikant pôr edhe si persôn”, mbyll dedikimin e saj Beatrix Ramôsaj.

Gjatë kôhës së xhirimit të klipit Trixa dhe Genti u përfôlën për një lidhje dashurie, pôr të dy i môhuan kategôrikisht lajmet e përhapura në media.

Eugent Bushpepa dhe Beatrix Ramôsaj në një lidhje dashurie? Flet për herë të parë këngëtarja – Abc News

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *