E FUNDIT/ Pjese e atentatit te djeshem behet edhe kengetari problematik Stresi…

E FUNDIT/ Pjese e atentatit te djeshem behet edhe kengetari problematik Stresi…

Brilant Martinaj është një emër i njòhùr për pòlicinë. Ai është kùshëriri i parë i një prej persònave

më të kërkùar nga pòlicia, Elvis Martinajt dhe është i akù zùar për vr asjen e efektivit të FNSH-së, Xhùlianò Prela.

Brilant Martinaj dhe Diklen Vata janë fqinj me njëri-tjetrin, ndërkòhë që ende nùk dihet lidhja e tyre me vik timën tjetër.
E fùndit/ ù vr anë sòt në Fùshë-Krùjë, Brilant Martinaj dhe Diklen Vata

fòtò me Stresin dhe grùpin e tij

JòQ Albania ka si gùrùar një fòtò, kù shihen dy prej vik timave në fòtòn me reperin Stresi.

Reperi ishte mik i Brilant Martinajt dhe Diklen Vatës.

Pas heqjes së ak ùzës nga pròkùròria e Lezhës, Brilant Martinaj lëvizte i lirë dhe ai është parë shùmë herë në shòqërinë e Stresit.Burimi : JOQ.al

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *