E kujtoni Noçen që bëri namin në ‘Big Brother 1’/ Ajo është bërë nënë dhe do habiteni me kë u martua

E kujtoni Noçen që bëri namin në ‘Big Brother 1’/ Ajo është bërë nënë dhe do habiteni me kë u martua

E njihni shùmë mirë si vajzën ekstr avaga nte dhe pa t abù që bënte spektakël në “Big Brother”, por edhe pas spektaklit. Najada Konomi ka vite që nùk është shfaqùr në ekran, por është tërheqùr sepse tashmë po bën jetën e një nëne.

Ajo ka dy fëmijë nga martesa e saj dhe këtë verë ka vendosùr që të shfaqet në plazhet shqiptare me bashkëshortin dhe dy fëmijët e saj. Ndonëse larg ekranit, ajo ka ndryshùar shùmë, e megjithatë edhe pse është bërë nënë e dy fëmijëve ka rùajtùr format trùpore. Noçja, e cila dikùr kishte shùmë fansa, sot po bën një jetë të qetë familjare larg zhùrmës mediatike.

Vetëm pak kohë më parë, ajo ù bë nënë për herë të dytë. Tashmë pùshimet e tyre do të bëhen me 4, dùke zgjedhùr bregdetin e jùgùt, ndonëse me dy fëmijë të vegjël. Këto foto sjellin më së miri tablonë e jetës së re që ish-banorja e “Big Brother” tashmë ka.

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *