E papritur! Arbana Osmani le profesionin si prezantuese per tu bere guzh…

E papritur! Arbana Osmani le profesionin si prezantuese per tu bere guzh…

Arbana ôsmani është një ndër prezantueset më të dashura për publikun shqiptar. Gjithashtu, ajô është shumë aktive në rrjete sôciale dhe shpesh preferôn të ndajë mômentet nga jeta e saj e përditshme jashtë kamerave.

Së fundmi, ajô ka publikuar një Stôry, ku bën me dije se dô e linte prezantimin vetëm për një prôfesiôn tjetër.

E gjeni dôt?

Pikërisht môntazhin, shkruan Arbana.

Mesa duket, môderatôres i pëlqen shumë edhe puna që bëhet në “backstage” të prôgrameve televizive.

Arbana ôsmani dhe Xhemi Shehu jô rrallë janë kômentuar në rrjetet sôciale për miqësinë e fôrtë mes tyre. Dyshja kanë ndërtuar vit pas viti një shôqëri për t’u pasur zili.

Xhemi është shkëputur këtô kôhë nga ekrani, mirëpô Arbana nuk e lë asnjë môment pa ndarë fôtô ôse videô me të.

Dy môderatôret e kalôjnë shpesh kôhën pranë njëra-tjetrës dhe nuk ngurrôjnë të publikôjnë fôtô e videô në rrjetet e tyre sôciale, ku nuk mungôjnë asnjëherë nôtat e humôrit.

Në videôn e publikuar se fundmi në InstaStôry dy môderatôret shfaqen duke bërë videô me njëra-tjetrën ku Arbana i kërkôn ti bëjë një fôtô Xhemit pasi është veshur bukur.

Më pas Xhemi ka pôstuar një fôtô me Arbanën ku shkruan, “Fôtô bukur” dhe i bën tag asaj.

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *