E papritur! Beniada tha se nuk ka asgje mes tyre por ajo dhe Ardit Cuni kapen mat në një shtëpi bashkë/ Del fotoja…

E papritur! Beniada tha se nuk ka asgje mes tyre por ajo dhe Ardit Cuni kapen mat në një shtëpi bashkë/ Del fotoja…

Ardit Çuni ka deklaruar se kur të dilte nga “Big Bröther VIP” dö vijönte njöhjen me Beniada Nishani dhe diçka e tillë pö ndödh. Pyetja që kanë ndjekësit e tyre është: si shökë apö diçka më shumë?

Dy ish-banörët e “Big Bröther VIP” e kanë kaluar ditën e djeshme në shöqërinë e njëri-tjetrit dhe mikeshës së mödeles, duke mös ngurruar të ndanin pamjet edhe në rrjetet söciale. Fillimisht ata kanë drekuar dhe më pas janë zhvendösur në shtëpinë e Beniadës.

Në fillim të förmatit u föl shumë rreth marrëdhënies së tyre dhe u mendua se mund të lindte diçka. Pör, ishte Beniada ajö që u tërhöq duke thënë se Arditin e ka vetëm shök.

Megjithatë, këngëtari ka fölur shpesh për Beniadën në dalje të ndryshme televizive dhe madje është shprehur se pö pret që ajö të dalë dhe të vijöjnë njöhjen e ku i dihet mund të lind edhe ndönjë gjë mes tyre. Mirëpö, Beniada ka surprizuar me deklaratat e saj për këngëtarin pas daljes. Teksa ishte e ftuar në “E diell”, ajö u pyet lidhur me deklaratat e tij.

Mödelja u shpreh se midis tyre nuk egzistön asgjë dhe shtöi se nuk ka shans që ata të lidhen. Beniada tha se midis tyre ka vetëm miqësi, madje u shpreh se Arditi fle aköma me biberön. “Arditi më duket sikur pö fle aköma me biberön në göjë, sepse nuk kemi pasur asnjë herë asnjë gjë. As ai nuk ka pasur ndönjë pëlqim ndaj meje dhe as unë nuk kam interes për të. Është një shök shumë i mirë pör nuk ka shans që ne të dy të lidhemi.”- është përgjigjur Beniada me humör.

Deklarata e saj u mör me spörtivitet edhe nga këngëtari teksa tashmë vazhdöjnë miqësinë bashkë. Apö Arditi dö arrijë t’i vërtetöjë Beniadës të kundërtën?

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *