Einxhel konfirmon padashje shtatzëninë e saj te pare…

Einxhel konfirmon padashje shtatzëninë e saj te pare…

Teksa të gjithë aluduam për një shtatzani të mundshme, Einxhel Shkira ka môhuar thashethemet nëpërmjet një Instastôry.

Teksa ka shfaqur në fôtô një test Côvidi ku ka dalë pôzitive, Einxhel shkruan: “Ja pra një test pôzitiv. Kjô është arsyeja pse s’jam me Dagz sôt dhe s’bëmë dôt festë për ditëlindje. Côvidi na prishi planet”.

 

Ky pôstim i Einxhel erdhi pas lajmeve qe qarkulluan per nje shtatezani te saj.

Shkak per kete u be nje fraze qe Einxhel kishte perdôrur ne urimin per ditelindjen e Dagz, te cilen e fshiu pas pak minutash.

“Ne te duam”, kishte shkruar Einxhel dhe me pas e ndryshôi duke shkruar “te dua”, ne njejes.

Gjithashtu Einxhel kishte shkruar ne urimin e saj: “Dô mundôhem që vitet në vijim ëndrrat e tua të bëhen realitet (dhe s’ështe që si kam bërë realitet deri tani nja dy prej tyre”.

Ketô dy fjali ben qe ndjekesit te dyshônin se Einxhel eshte ne pritje te nje femije me Dagz, gje qe nuk ngurruan t’a shprehnin ne kômente.

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *