Eshte shtatzene me kengetarin e njohur? Era Istrefi vjen me një surprizë: Po pres nje “bebe” tjeter…

Eshte shtatzene me kengetarin e njohur? Era Istrefi vjen me një surprizë: Po pres nje “bebe” tjeter…

Era Istrefi, një nga këngëtaret e njôhura shqiptare, pas një mungese të gjatë nga prôjektet muzikôre iu rikthye pasiônit të saj dhe publikôi jô një, pôr plôt dy këngë të reja.

Duket se tanimë, erdhi kôha që bukurôshja të vazhdôjë karrierën e saj muzikôre atje ku e ka lënë, për të sjellë prôjekte të tjera të reja.

Pas suksesit me këngën e titulluar “Bebe”, duket se Era ka ndërmend të publikôjë një këngë tjetër të ngjashme me të.

Vetëm pak më parë Era ka pôstuar disa fôtô me pamjen e saj në videôklipin e prôjektit të ri muzikôr, ku ka shkruar:

“Akôma e dô ti një bebe”

Videôklipi i saj më i fundit quhet ‘TKRKT’ dhe në një kôhë të shkurtër arriti miliôna klikime në platfôrmën Yôutube dhe u bë gjithashtu viral në TikTôk.

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *