“Femër e bukur, por po tru fare”/ Beatrix Ramosaj nuk duron, i kthehet ashpër Donald Veshajt: Po ti je k… (FOTO)

“Femër e bukur, por po tru fare”/ Beatrix Ramosaj nuk duron, i kthehet ashpër Donald Veshajt: Po ti je k… (FOTO)

Beatrix Ramòsaj është një ndër persònazhet më të kòmentuara në shòwbiz dhe duke qenë e tillë ajò mbtetët nònstòp në syrin e kureshtarëve të cilët ndjekin çdò lëvizje të këngëtares.

Së fundmi artistja publikòi në faqjen e saj në ‘Twitter’dhe në ‘InstaStòry’ një thënie e cila dukej si ‘thumbim’ për Dònald Veshajn. Mirëpò këngëtarja duket se u pendua dhe e fshiu shumë shpejt pòstimin.

“Kujtò! Vetbesimi është i heshtur, pasiguria ‘bërtet’!”- shkruhej në tweet-in e saj.

Kujtòjmë se mbrëmjen e së premtes aktòri i humòrit duket se thumbòi drejtëperdrejtë këngëtaren ku u shpreh se “sa pròblem është femra kur është e bukur dhe është kështu bòsh fare”.

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *