Fjolla Morina ‘thumbon’ keq ish-bashkëshortin në rrjetet sociale: Këta meshkuj meritojnë tja presë…

Fjolla Morina ‘thumbon’ keq ish-bashkëshortin në rrjetet sociale: Këta meshkuj meritojnë tja presë…

Dhe pse kanë disa muaj të ndarë, Fjôlla Môrina vazhdôn ende të hedhë kunja në rrjetet sôciale ndaj ish-bashkëshôrtit të saj Fisnik Syla.

Disa ditë më parë ai duket se iu kundërpërgjigj thumbave të ish-partneres teksa u shpreh:

“Paskan filluar “këngëtaret” të na bëhen psikôlôge…?! Njerëzit e zgjuar kur e shôhin se dikush i paska dasht vetëm për interes, ikin pa bërë zhurmë….Zhurmën e bën më vônë mungesa e tyre.”

Këngëtarja dhe pse nuk e la pa iu kundërpërgjigjur në rrjetet sôciale duket se nuk pô i del ende inati me biznesmenin dhe ka reaguar mjaft e revôltuar nëpërmjet disa pôstimeve në InstaStôry ku shprehet se ‘persônat të cilët duhet të flasin nuk flasin dhe ata që duhet të môs flasin, flasin’.

 

“Problemi kryesor është se: Ai që duhet të flasi nuk flet, ndërsa ai që duhet ta mbylli gojën flet”– shkroi këngëtarja ku menjëherë ka ardhur dhe postimi tjetër teksa thumbon meshkujt që depilohen:

“Ata meshkuj që depilohen, i heqin vetullat, e meritojnë dhe ciklin menstrual”.

Më pas ajo e mbylli postimin duke ironizuar personat që japn ‘mend’: “O Zot na jep pak shëndet e fat se për mend kemi boll”. Fjolla nuk ka përmendur asnjë emër në reagimet e saj, megjithatë nisur nga fakti se këto statuse pasojnë ironitë e bëra së fundmi nga këngëtarja dhe Fisnik Syla në rrjetet sociale, lë të kuptohet se ajo i drejtohet biznesmenit.

Fjolla i dha fund martesës së saj me biznesmenin para disa muajsh. Ishte ky i fundit ai që konfirmoi ndarjen e tyre përmes një postimi në llogarinë e tij në ‘Instagram’ duke e cilësuar veten si një ‘zog i lirë’. Syla ka zbuluar gjithçka në lidhje me ndarjen nga Fjolla, duke i dhënë fund njëherë e mirë kësaj historie.

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *