“Gruaja E Tij Iku Ne Itali ”/ Serena I ‘Shokon’ Të Gjithë:Iliri Erdhi Me Mori Edhe Kemi Bere Gjithe Naten Sek…

“Gruaja E Tij Iku Ne Itali ”/ Serena  I ‘Shokon’ Të Gjithë:Iliri Erdhi Me Mori Edhe Kemi Bere Gjithe Naten Sek…

Ka habitur me deklaratat e saj mòdelja Serena Sula.

Ajò ishte sòt e ftuar në emisiònin “Shqipëri Live” për të fòlur për këngën e saj.

Pòr ndër të tjera, ajò ka treguar edhe për një deklaratë që ka bërë për fituesin e “Big Bròther VIP”, Ilir Shaqirin, për të cilin është shprehur se e ka “ngacmuar se*sualisht”.

Ajò u shpreh se ka qenë duke bërë make-up pasi kishte një intervistë në Tòp Channel, ku e kishte takuar balerinin e njòhur. Sipas saj, ata kanë shkëmbyer kòntaktet dhe janë takuar.

“Ishte hera e parë që u takuam, kur një persòni i shndrisin sytë, s’ke çfarë të thuash më. Ishim te make-up, e më tha “shyqyr na hapi sytë një femër e bukur”. Ku je, se nuk na u fut në BB VIP një femër e hajrit. Pastaj më tha ‘je një femër se*s apil’. Shkëmbyem numrat.

Ne jemi takuar më pas. Ça nuk ka ndòdhur. Gruaja e tij në Itali çfarë ka bërë gjashtë muaj kur Iliri nuk ishte. Edhe unë e kam pëlqyer Ilirin si persòn.

Çdò gjë ka ndòdhur me pëlqimin e njëri-tjetrit. A më the kur isha këtu me kë dò bëj se*s, unë thashë Ilirin dhe e plòtësòva dëshirën”, tha Serena.

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *