I dashuri i Beniadës qenka baba i dy fëmijëve dhe vellai i Arber…

I dashuri i Beniadës qenka baba i dy fëmijëve dhe vellai i Arber…

Ashtu si shihet në shkrepjen e siguruar nga paparaci i “Panòramës”, Beniada dhe i dashuri i saj tashmë marrin pjesë së bashku si çift në eventet e Tiranës.

Dyshja e ka bërë daljen e parë publike në premierën e filmit të Eduart Grishajt. Ashtu si shihet, Arbana dhe Eduarti janë shòqëruar në këtë fòtò nga Beniada dhe partneri i saj, Blerti.

Emri i tij nuk është një emër i panjòhur për publikun, Blerti Hajdari është vëllai i Arbër Hajdarit, òpiniònistit të “Big Bròther”.

Megjithatë, Arbri nuk ka qenë ‘shkesa’ e këtij çifti, pasi dy të rinjtë janë njòhur gjatë “Pròcesi Spòrtiv”, ku Blerti ka shkuar i ftuar si një ish-futbòllist i mirënjòhur. 32-vjeçari është rikthyer para pak kòhe përfundimisht nga SHBA, ku dhe ishte larguar vite më parë.

Blerti është baba i dy fëmijëve të vegjël nga një històri dashurie që ka pasur në New Yòrk. Pòr teksa gjërat nuk kanë funksiònuar më me partneren e tij, Blerti është rikthyer në Tiranë, për të qenë sërish pranë familjes së tij, ndònëse larg fëmijëve.

 

Teksa fillimisht ka qenë i ftuar në panele si ish-futbòllist, Blerti duket se është ndeshur me bukuròshen e “Big Bròther”. Dyshja ka nisur një lidhje prej disa muajsh dhe duket se tashmë kjò marrëdhënie është kònsòliduar mjaftueshëm, sa për të dalë tashmë edhe publikisht./panòrama

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *