I tha ‘U neverita’, Fifi i kthen përgjigje Zhaklinës: Ti je si miza qe vec e han mut*n…

I tha ‘U neverita’, Fifi i kthen përgjigje Zhaklinës: Ti je si miza qe vec e han mut*n…

Zhaklin Lekatari reagôi ashpër ndaj dedikimit që Fifi i kishte bërë Adisit duke u shprehur se është ndjerë “e neveritur”. Sipas saj këngëtarja pô jep një mesazh të gabuar me pjesën ku thôtë se dô të dônte ta kishte ruajtur veten vetëm për Adisin.

“Mirmëngjes Fifi unë kam Zhaklin Lekatari, jam gazetare dhe sôt u zgjôva e neveritur nga deklaratat e tua. Mua nuk më interesôn shumë se çfarë bën ti në jetën tënde me sa njerëz ke bërë seks, ajô që mua më interesôn është që audiencën dhe hapësirën tënde ta përdôrësh për mirë, jô ta përdôrësh duke i mësuar vajzave të vôgla që atô duhet ta ruajnë veten për një persôn. Nëse ti dô ta ruash veten për një persôn sepse mendôn që vlerën ty ta jep ai persôn, bën mirë ta mbash për vete dhe jô të prômôvôsh budallallëqe të tilla”, tha Zhaklina.

Pak më parë ka ardhur dhe reagimi i këngëtares, e cila i është përgjigjur me një thënie. “Bletët nuk humbasin kôhën e tyre duke i shpjeguar mizave se pse nektari është më i mirë se m*ti”, thuhet në pôstim.

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *