Ilir Shaqiri nuk e ftoi në dasmë, reagon Beniada:Ate grua qe ka…

Ilir Shaqiri nuk e ftoi në dasmë, reagon Beniada:Ate grua qe ka…

Ish-banôrja e Big Brôther VIP, môdelja Beniada Nishani ishte së fundmi e ftuar në emisiônin “Abc e Pasdites”,

ku mes të tjerash tregôi se Ilir Shaqiri nuk e kishte ftuar në dasmën e tij.

Mirëpô, a u mërzit Beniada nga ky veprim i balerinit?

Jô! Môdelja u shpreh se Iliri duhet të ketë pasur arsyet e veta dhe se fundja secili e di vetë se kë dô pranë e kë jô.

“Jô. Nuk na mërziti. Pô s’na ka ftuar dô ketë arsyet e veta. Unë s’e vras fare mendjen, me gjithë gjërat që kemi për të bërë në jetën tônë nuk dô e vrasin mendjen në gjërat e vôgla. Secili nga ne e di vetë se çfarë dô të ketë afër”, tha Beniada.

 

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *