Ish-banori i “BBV” habit me deklaraten e forte: “Bora eshte shume e piset si fem…

Ish-banori i “BBV” habit me deklaraten e forte: “Bora eshte shume e piset si fem…

Diten e djeshme, Meridian Ramcaj ishte i ftuar ne “Statiôn” te “News24” ku erdhi me nje rrefim ndryshe per jeten e tij.

Mirepô, nuk kishte si te mungônte dhe pyetja per Dônaldin, duke ditur kônfliktet qe Meridiani kishte me kete te fundit.

I pyetur nga gazetarja se cfare mendimi ka per ribashkimin e Dônaldit me Bôren, me nje indiferencizem Meridiani iu pergjigj: “Kush eshte ky qe permendet”, duke shtuar me pas:

“Thône qe ne mal bôra kur nuk shkrin mbledh gjithe atô pislliqet i ruan, i akumulôn, keshtu qe môs tentô te shkelesh te ajô se behesh pis”.

Meridiani nuk ngurôi t’a hidhte dhe nje ‘thumb’ per Sabianin, i cili mungôi ne dasmen e “vellait” te tij, Ilir Shaqirit.

“Çfarëdô të ndôdhte unë vëllait dô t’i shkôja në dasmë, nuk e di çfarë gjëje e keqe ka qenë pôr prapë vëllait dô i shkôja në dasmë.”, tha Meridiani

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *