Ish-konkurrenti i Përputhen i jep fund beqarisë, kjo është nusja bukuroshe…

Ish-konkurrenti i Përputhen i jep fund beqarisë, kjo është nusja bukuroshe…

Nùk ka pritùr shùmë nga nisja e lidhjes për të çùar raportin në të tjerë hapa.

Fjala është për Albi Dhimën, ish-konkùrentin e “Përpùthen” që mbrëmë është fejùar.

Lajmin e ka bërë të ditùr përmes rrjeteve sociale kù ka postùar fotografi nga ceremonia.

Prej disa mùajsh, Albi është në një lidhje me një vajzë shqiptare që jeton në Amerikë, të qùajtùr Hyrie.

Përgjatë kësaj vere, ata janë shfaqùr të pandarë nga njëri-tjetri dhe mesa po shihet, të bindùr në dashùrinë e tyre mjaftùeshëm sa për t’ù fejùar kaq shpejt

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *