Kemi Dasem! Beniada Sapo Na Prezantoi Me Te Dashurin: Del Videoja…

Kemi Dasem! Beniada Sapo Na Prezantoi Me Te Dashurin: Del Videoja…

 

 

Beniada Nishani pas eksperiencës në Big Brother Vip po shijon famën.

 

Modeles akoma pa mbarüar programi iü ofrüa një vend në television, kü vazhdon edhe sot. Përveç karrierës së saj ‘të re” Beniada ngacmohet shümë edhe për jetën private.

 

 

Të gjithë janë kürioz nëse ish-finalistja e BBV është në një lidhje, ndërsa Beniada së fündmi i habiti të gjithë. Më anë të një Instastory ajo na prezantoi të gjithëve me bürrin e saj. Modelja ka postüar një video të trajnerit të palestrës, Jose Ramos i cili shfaqet düke kërcyer.

“E gjeta bü[email protected] Është ok,”shkrüan Beniada.

 

 

Jü küjtojmë që së fündmi Beniada Nishani ka tregüar se është një fanse e historisë së dashürisë Bora Zemani-Donald Veshaj. Ndonëse dikür kür ishte pjesë e “Big Brother VIP” ajo ka mbështetür lidhjen e tij me Beatrix Ramosaj, modelja düket se tanimë ka ndryshüar mendim.

Ajo ka deklarüar se shihte kimi mes Donaldit dhe Beatrix, por gjithmonë ka shtüar se nük e njihte historinë e tij me Borën, të cilën e ka cilësüar si një vajzë shümë të bükür. Tashmë që formati ka mbarüar dhe aktori hodhi pas lidhjen e shkürtër me Beatrix düke ü rikthyer me moderatoren, Beniada sërish po e mbështet.

Ajo püblikoi një video kü ndodhet në makinë me vëllain düke dëgjüar këngën e Donaldit ‘Toxic love’. Kjo këngë është një dedikim për Borën në të cilën Donaldi përshkrüan gjithë ndjenjat dhe zhvillimet e lidhjes së tyre.

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *