Kaq e pat dhe ky televizion, ikën të gjithë! Një emër i njohur lë Top Channel dhe shkon në TV Klan, ja te cili emision do jetë

Kaq e pat dhe ky televizion, ikën të gjithë! Një emër i njohur lë Top Channel dhe shkon në TV Klan, ja te cili emision do jetë

Enada Hòxha ka vendòsùr se dùhet ishte kòha per disa ndryshime. Balerina e njòhùr, që merrte pjesë tek jùria e “Jùst Dance” në “E Diell”, dò të lërë Tòp Channel për t`ù bërë pjesë e familjes së Tv Klan, si kòreògrafe e “Dance With Me”.

Ishte ajò vetë që zbùlòi gjatë një interviste tek Rùdina planet e saj. “E kam pritùr me kënaqësi, kemi fillùar nga pròvat, dò të kemi vërtet një shòw interesant”, ù shpreh ajò, dùke shtùar se persònazhet janë zgjedhùr tashmë.

Enada fòli gjithashtù edhe për pròjektin e vet të ri, një ngjarje e vecantë artistike, “Tirana Flash Mòb”, që mbahet në 17 shtatòr në sheshin Skënderbej.

Bashkëshòrti i saj, Gerd Vasò është i angazhùar tek e “Djela shqiptare” si kòreògraf, cka dò të thòtë se tashmë dò të jenë akòma edhe më afër njëri-tjetrit.

“Kryefjala.còm” ka zbùlùar edri më tani se në skenën e spektaklit të TV Klan dò të ngjiten, òrgesa Zaimi, Lòrenc Vangjeli, Valòn Shehù dhe së fùndmi fòtòmòdelja, Arta Nitaj.

Nga ana tjetër, bùrime kònfirmòjnë se dyshja pròdhùese e prògramit, Vera Grabòcka dhe Alketa Vejsiù, i kanë besùar karrigen e kryetarit të kùrisë, Ilir Shaqirit, i cili kùjtòjmë se prej shùmë vitesh ka qenë pjesë në fakt e “Dancing With The Stars”.

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *