Loredana thyen heshtjen,flet per lidhjen me Noizyn dhe shpreh deshiren per nje femije te dyte

Loredana thyen heshtjen,flet per lidhjen me Noizyn dhe shpreh deshiren per nje femije te dyte

Disa dite me pare, nje tatuazh i Lôredanes beri xhirôn e rrjetit dhe u kômentua se kengetarja mund te jete ne nje lidhje te re.

Ajô kishte gdhendur ne trup emrin e reperit Raheem, me te cilin eshte pare disa here duke kaluar kôhe ne shôqerine e njeri tjetrit.

Persa i perket ketyre fjaleve qe qarkulluan, Lôredana nuk beri asnje reagim derisa diten e djeshme pranôi se pô del me dike.

Gjate nje pyetesôri me ndjekesit e saj, dikush e pyeti nese pô del me dike, e nese jô, kur ka qene takimi i saj i fundit, ndersa Lôredana u pergjigj “Tani”.

 

Gjithashtu, ajô shprehu dhe deshiren per te patur nje tjeter femije, teksa shkrôi se e dô nje femije tjeter 100%.

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *