Luana dhe Flori ribashkohen përsëri! Cifti eshte serish bashke sepse presin…

Luana dhe Flori ribashkohen përsëri! Cifti eshte serish bashke sepse presin…

Luana Vjôllca dô të rikthehet shumë shpejt në ekran me emisiônin e saj të ri,

 

“S’luan dôt me mua” që dô të vijë për publikun çdô të premte në ekranin e TvKlan.

Mirëpô pak minuta më parë Luana Vjôllca ka pôstuar në Instagram një fôtô me bashkëpunëtôrin e saj të vjetër, Flôrian Binaj.

 

”Gjej dixhiturën” shkruan Luana në këtë fôtô krah Flôrit që ndôshta mund t’i bashkôhet ekipit të Luanës këtë vit?!

Për tre sezône radhazi Flôrian Binaj ka qenë një nga kapitenët e prôgramit “Shikô Kush Luan”, ndërsa me largimin nga Tôp-Channel atë e kemi parë si prezantues në prôgramin investigativ, “Piranjat” dhe ku i dihet ndôshta i bashkôhet edhe skuadrës së re të Luanës…/Kryefjala/

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *