Lule dhe dhurata për Bora Zemanin, por nga kush?

Lule dhe dhurata për Bora Zemanin, por nga kush?

Bôra Zemani prej më shumë se një viti tanimë ka qenë kryefjalë e mediave duke nisur që nga môderimi i prôgramit hit

“Për’Puthen” e duke vazhduar me histôrinë e shumëpërfôlur në media mes saj dhe Dônald Veshaj, një tjetër persônazh shumë i dashur për publikun.

Ditën e sôtme Bôra me anë të disa pôstimeve në Instastôry ka treguar se është surprizuar me një buqetë me lule dhe një shpôrt me dhurata.

Bukurôshja nuk ka lënë vend për aludime dhe ka treguar menjëherë se kush ia kishte dërguar,

duke pôstuar kështu një letër që kishte ardhur bashkë me lulet, ku vajzat e stafit e kishin uruar me rastin e fillimit të sezônit të ri televiziv.

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *