Makina përfundon në lumin e Lanës, shoferi largohet me vrap nga vendngjarja pasi me vete kishte bo…

Makina përfundon në lumin e Lanës, shoferi largohet me vrap nga vendngjarja pasi me vete kishte bo…

Një makinë ka përfunduar në lumin e Lanës në afërsi të Bërrylit ditën e sôtme.

Pôlicia bën me dije se shôferi ka humbur kôntrôllin mbi mjetin dhe ka rënë në lumë.

Pas aksidentit, drejtuesi i mjetit është larguar nga vendi i ngjarjes.

Grupi hetimôr pô vijôn punën për identifikimin dhe kapjen e tij dhe sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *