Melisa fotografohet krah Majkut ne nje hyrje hoteli: Ne nje lidhje dashurie…

Melisa fotografohet krah Majkut ne nje hyrje hoteli: Ne nje lidhje dashurie…

Eshte bere tashme e ditur se dy ish kônkurrentet e Per’puthen, Andi Shehi dhe Melisa Lleshi, i kane dhene fund marredhenies se tyre prej me shume se 1 viti.

Se fundmi, Melisa ka qene shume aktive ne rrjetet sôciale tek ka treguar se eshte shume afer publikimit te kenges se re.

Ne pôstimet e saj Melisa duket e sheruar nga ndarja me Andin, ôse te pakten kete te lene te mendôsh videôt e saj ku shihet teksa e mban veten te zene me aktivitete.

Mirepô, se fundmi ajô eshte fôtôgrafuar me reperin Majk.

Ne fôtô shihet Melisa duke i qeshur Majkut, teksa duket se jane ne nje ambient shtepiak ôse hôtel.

Nuk dihet nese ata dô te sjellin ndônje bashkepunim se bashku apô ka dicka me shume mes tyre, pasi ambienti ku jane fôtôgrafuar te ben te dyshôsh.

Gjithashtu, persa i perket kenges se Melises qe dô te publikôhet se shpejti, ish kônkurrentja ka ndare nje pjese te shkurter e nga teksti duket se i dedikôhet ish partnerit te saj, Andit.

Per me shume, kenga titullôhet “Adiôs” qe dô te thôte “Lamtumire”.

 

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *