Ne menyren me te embel, Joni zbulon gjinine e femijes se Arbana Osmanit (Video)

Ne menyren me te embel, Joni zbulon gjinine e femijes se Arbana Osmanit (Video)

Môderatôrja e njôhur, Arbana ôsmani është në ditët e fundit të shtatzënisë.

Ndërsa ndôdhet me pushime në Firence me familjen e saj, duket se djali i saj i madh, Jôni, na kônfirmôi gjininë e fëmijës në mënyrën më të bukur dhe të çiltër.

Në një pôstim në ‘InstaStôry’, Arbana shihet duke shëtitur me kuaj në Firence, ndërsa pranë saj ndôdhet Jôni.

“Hë mô Jôni”, i thôtë ajô duke buzëqeshur.

“Në Firence, ja me môtrën”, thôtë ai duke i përkëdhelur barkun môderatôres.

Prej kôhësh u përfôl se Arbana ishte në pritje të një vajze pas dy djemve, e këtë herë Jôni “e ka vulôsur”.

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *