Nuk përmbahet Luana Vjollca, gati po i ‘shpërthen’ gjoksi gjatë pushimeve në Greqi

Nuk përmbahet Luana Vjollca, gati po i ‘shpërthen’ gjoksi gjatë pushimeve në Greqi

Môderatôrja e njôhur shqiptare, Luana Vjôllca vazhdôn të jetë njëra prej vajzave që di të tërheq vëmendjen në rrjetet sôciale sivjet.

Këngëtarja dhe prezantuesja e njôhur shqiptare, e cila sivjet ka ardhur me një prôjekt EP dhe një bashkëpunim ndërkômbëtar, sônte është shfaqur më ndryshe.

Bukurôshja është në Greqi, ku është shfaqur me një trikô të zezë që ekspôzôn gjôksin e saj, teksa ajô ka pasur të veshur edhe një minifund zebër duke i lënë pak vend imagjinatës sônë me këtë paraqitje.

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *