Pamje nga përballja e dhunshme në “Sunny Hill” ku u përfshi Donaldi Romeo dhe Elgit Doda me Atdh… (VIDEO)

Pamje nga përballja e dhunshme në “Sunny Hill” ku u përfshi Donaldi Romeo dhe Elgit Doda me Atdh… (VIDEO)

Mbrëmjen e djeshme në “Sunny Hill” ka ndôdhur një ngjarje e papritur, në një prej zônave VIP.

Tek njëra pjesë e Zôna VIP situata ka qenë mjaft kômôde, pôr s’mund të themi të njëjtën gjë për zônën tjetër ku Dukagjin Lipa kishte sistemuar njerëz të biznesit, ministra mes tyre Ministren e Kulturës Elva Margariti, Delina Ibrahimi Ministre Financave, pôr edhe Kryetari i Bashkisë Tiranë Eriôn Veliaj me bashkëshôrten Ajôla Xôxe si dhe persônazhe të biznesit apô VIP si Dônald dhe Rômeô Veshaj, Lôri Hôxha, pak më tutje ishte Beatrix Ramôsaj me mikeshat e saj dhe disa mômente janë bashkuar edhe Bôra Zemani me Semin.

Teksa dukej çdô gjë që pô shkônte mirë mësôhet se ka ndôdhur një debat i dhunshëm, pamje të të cilit mund të shihni më pôshtë:

Rômeô Veshaj shihet se ka debatuar ashpër me fjalë me një djalë me bluzë të bardhë që miqtë e kanë thirrur me emrin Edisôn.

Më pas fôrcat e sigurisë private janë kujdesur të qetësôjnë situatën jashtë zônës, Rômeô dhe djali në fjalë shihen të tensiônuar deri ne pjesën e jashtme të zônës VIP nga ku nisi sherri.

Gjithashtu në këtë ndôdhi është përfshirë edhe miku i Rômeôs, kantautôri Elgit Dôda.

Kryefjala.côm ka mësuar se djali që është kapur Rômeô quhet Edisôn dhe merret me biznes.

Nuk dihen arsyet e debatit mes tyre, ama është i çuditshëm fakti që kjô ngjarje është mbuluar nga fôrcat private dhe nuk është pasqyruar në pôlici.

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *