Pamje të rënda nga Tirana/ Burri godet me grushta dhe kap prej flokësh gruan brenda makinës

Pamje të rënda nga Tirana/ Burri godet me grushta dhe kap prej flokësh gruan brenda makinës

Një ngjarje e rëndë është regjistruar së fundmi në vendin tonë, dyshohet në autostradën Tiranë-Durrës. Një grua është dhu nu ar brenda një makine nga një burrë.

Siç shihet nga pamjet e mëposhtme, të cilat janë bërë virale në rrjetet sociale, burri, i ulur në vendin e shoferit god et fort dhe kap prej flo kësh gruan, e cila e pafuqishme nuk bën dot asgjë.

Nuk dihet përse ka ndodhur she rri, por kjo dhu në është e pajustifikuar.

Videoja është postuar në disa profile në facebook, teksa bëhet me dije se është shpërndarë për herë të parë nga një ish-konkurrent i Përputhen.

Pamjet janë publikuar me targën e mbuluar çka e bën të vështirë identifikimin e personit që po ushtron dh unë.

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *