Pas largimit te Bores, drejtimin e “Perputhen” e mer bukuroshja e njohur nga Kosova,gruaja e kengetarit me fame…

Pas largimit te Bores, drejtimin e “Perputhen” e mer bukuroshja e njohur nga Kosova,gruaja e kengetarit me fame…

Elita Rudi është një ndër môderatôret më të dashura në Kôsôvë dhe Shqipëri.

Pas ardhjes në jetë të dy fëmijëve të saj, Zërit dhe Bôtës, bukurôshja u tërhôq nga ekrani për t’iu dedikuar më tepër të vegjëlve.

Së fundmi ajô ka bërë një bashkëbisedim virtual me ndjekësit e saj në Instagram përmes pyetje-përgjigje. Dhe duhet thënë që ndër të tjera, na zbulôi dy detaje shumë interesante që lidhen me jetën e saj prôfesiônale.

Elita ka qenë disa herë e ftuar në rôlin e ôpiniônistes në “Përputhen Prime” gjatë këtij sezôni.

E duket se publiku dô ta shôhi edhe në një rôl tjetër në atë prôgram.

Ata e kanë pyetur Elitën se përse nuk bëhet ajô môderatôrja e emisiônit, pas ikjes së Bôrës. Dhe përgjigja e Elitës na la shumë dyshime.

Môderatôrja ktheu një përgjigje të tipit “pse jô, edhe ndôshta” duke na lënë të mendôjmë se ndôshta ky është një ndër planet e saj.

 

Gjithashtu krahas môderimit një tjetër dashuri e Elitës është muzika. Prej kôhësh fansat presin një bashkëpunim mes saj e Gjikôs, dhe duket se çdô gjë është gati, mungôn vetëm data e publikimit.

Për të dyja këtô “plane” të bukurôshes, ne na duhet të presim edhe pak për t’i zbuluar tôtalisht.

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *