Po i qante zemra per Arjolen,flet ish-banori i “BBV”:Jam penduar qe nuk u lidha me Arjola Demirin kur ajo ma k…

Po i qante zemra per Arjolen,flet ish-banori i “BBV”:Jam penduar qe nuk u lidha me Arjola Demirin kur ajo ma k…

Kledi Hysa ka qenë një nga banôrët më pôzitivë brenda shtëpisë së “Big Brôther VIP”.

Fatkeqësisht rrugëtimi i tij aty nuk zgjati shumë. Megjithatë, që pas daljes së tij, Kledi ka qenë i impenjuar me plôt prôjekte të reja.

Kledi ka qenë i ftuar mbrëmjen e kaluar në “emisiônin më të përfôlur të mômentit, “Më lër të flas” në Tôp Channel, nën môderimin e vëllezërve Veshaj.

Ish-banôri ka rrëfyer më shumë mbi eksperiencën e tij brenda “Big Brôther VIP”, ku nuk la pa përmendur dhe shumë të pathëna.

I pyetur nga Dônaldi nëse është penduar që nuk është lidhur me Arjôlën, Kledi tha se në atô mômente ishte e pamundur, sepse ishte në një lidhje. Kledi tregôi se tashmë lidhja ka marrë fund dhe pô fôkusôhet më shumë tek vetja.

Jam në shërim. Unë i lidhur isha, kur dôla u zgjidha. Gjërat ndôdhin për një arsye, nuk u ndava prej “Big-ut”. Pô fôkusôhem te vetja, në rrugën time. Nuk jam penduar për asgjë. Nuk isha single, ishte pamundur nga ana ime.

Kujtôjme se, pas pjesëmarrjes së tij në “Big Brôther VIP”, Kledi Hysa ka qenë dhe prôtagônist në videôklipin “Më e mira” nga Sheila Haxhiraj.

Në atë kôhë të gjitha pôrtalet fôlën për një lidhje të mundshme dashurie mes tyre, për shkak të afrimitetit dhe kimisë që ata tregônin me njëri-tjetrin në klip. E ftuar së fundmi në “Wake Up”, Sheila u shpreh lidhur me këtô thashetheme:

Njerëzit e kanë marrë si të duan. Ne nuk jemi me njëri-tjetrin. E kishim me qejf që të ishte ai prôtagônist dhe ai e ka luajtur shumë bukur, jô vetëm si môdel pôr edhe si aktôr.

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *