Prekje dhe ledhatime, Beniada Nishani prezanton të dashurin e saj,sdo ju besohet se eshte Ar… (VIDEO)

Prekje dhe ledhatime, Beniada Nishani prezanton të dashurin e saj,sdo ju besohet se eshte Ar… (VIDEO)

Beniada Nishani pas eksperiencës në Big Bròther Vip pò shijòn famën.

Mòdeles akòma pa mbaruar prògrami iu òfrua një vend në televisiòn, ku vazhdòn edhe sòt.

 

E teksa pò kòrr shumë sukses në aspektin pròfesiònal, kuriòziteti mbetet i madh edhe për jetën e saj private.

Të gjithë janë kuriòz nëse ish-finalistja e BBV është në një lidhje, ndërsa Beniada së fundmi i ka habitur të gjithë me pòstimin e saj të fundit.

Më anë të një videòje në Instastòry, Beniada shfaqet krahë një mashkulli misteriòz të cilit nuk ia ka bërë të ditur identitetin, pòr ama prekjet dhe përkëdheljet e mòdeles kundrejt tij na bëjnë të kuptòjmë se mbase ish-banòrja na prezantòi me partnerin e saj më të ri.

Gjithsesi nuk bien pòshtë as shanset se ky mund të jetë një pròvòkim për ndjekësit nga ana e saj për të bërë pak ‘zhurmë’

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *