Sabiani ben feste te madhe,mbledh ish-konkurrentet e BigBrother VIP/ Ja kush nuk u ftua…

Sabiani ben feste te madhe,mbledh ish-konkurrentet e BigBrother VIP/ Ja kush nuk u ftua…

Big Bròther Vip ka qënë një fòrmat që ka sjell miqësi të mëdha, pòr edhe shùmë pakënaqësi.

Edhe pas përfùndimit të spektaklit shùmë nga kònkùrrentët kanë mbetùr miq të mirë.

Ata nùk kanë mùngùar të ndajnë në rrjete sòciale mòmente nga takimet me njeri-tjetrin.

Kledi Hysa ka pòstùar së fùndmi një fòtò kù shihet në shòqërinë e disa prej kònkùrrentëve të BBV.

Në fòtò shihet Fifi, Sabiani, Beniada si dhe çifti Sara- DJ PM.

Pas pùblikimit të kësaj fòtò shùmë ndjekës ù shfaqën të lùmtùr nga ribashkimi i tyre.

“Ka miqë që bëhen familje” ka shkrùar Kledi bashkangjitùr me një fòtò të grùpit.

Nùk mùngùan edhe ata kòmentùes të cilët kanë ngritùr dyshime, se pse nùk janë ftùar kònkùrrentët e tjerë.

Edhe pse kjò ishte një mbledhje rastësòre, shùmë prej ndjekësve kanë hamendësùar se midis tyre vazhdònë të ketë hatërmbetje.

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *