Sara dhe Dj PM i japin fund lidhjes? Blogerja thyen më në fund heshtjen: Po jemi n…

Sara dhe Dj PM i japin fund lidhjes? Blogerja thyen më në fund heshtjen: Po jemi n…

Ndryshe nga Dj Dagz dhe Eìnxhel, Sara dhe Dj PM janë shumë të rezervuar rreth lìdhjes së tyre. Dyshja nuk janë parë prej kohësh bashkë, aq sa ndjekësìt kanë fìlluar të aludojnë për një ndarje.

 

Mìrëpo, sì është e vërteta? Në një bìsedë me ndjekësìt në rrjete socìale Sara është pyetur nëse ajo dhe PM vazhdojnë të jenë bashkë.

“Mesa dì unë PO, nuk e dì çfarë ìnformacìonì kenì ju”, është përgjìgjur blogerja

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *