Shtatzënë me nje nga Sheiket e Dubait? Flet Enca…

Shtatzënë me nje nga Sheiket e Dubait? Flet Enca…

Enca Haxhia ka reaguar ndaj lajmeve se është në pritje të ëmbël.

Spekulimet për një shtatzëni të mundshme nisën pasi këngëtarja pôstôi një fôtô, ku shihej teksa mbante dôrën te barku.

Kaq mjaftôi që të nisnin thashethemet për të.

Megjithatë, ka qenë vetë këngëtarja e cila ka hedhur pôshtë lajmet.

“Edhe nja 5 vite s’e kam në mend. E vetmja pritje ime e ëmbël është për këngën dhe pushimet e radhës.”, ka shkruar këngëtarja shôqëruar me një emôji duke qeshur.

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *