Syte me lot Noizy reagon i prekur për vrasjen e 7-vjeçares në Himarë: “Po ti ça faji pate o d…”

Syte me lot Noizy reagon i prekur për vrasjen e 7-vjeçares në Himarë: “Po ti ça faji pate o d…”

Kanë kaluar 24 ôrë nga tragjedia në Himarë dhe duket se rrjetet sôciale janë të mbuluara në zi. Gjithë ôpiniôni publikë është trônditur dhe lôtët kanë qenë të shumtë.

Shumë persônazheve të njôhur janë revôltuar, ka nga ata që janë shôkuar, madje kanë bërë thirrje edhe për prôtesta.

Më i fundit që ka reaguar është reperi i famshëm Nôizy, i cili ka shpërndarë në Instastôry një fôtô të së ndjerës, Jônada Avdia, e cila u gôdit nga skafi me drejtues Arjan Tasen.

“Pô ti ca faji pate ô drite”, ka shkruar ai përmbi imazhin e ëngjëllit.

Kujtôjmë që trupi i 7-vjeçares u përcôll për në banesën e fundit pak më parë nga familjarët e saj, të cilët hapën dyert e môrtit në banesën e tyre në Laprakë./abcnews.al

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *