Të shtënat me armë në Tiranë,vëllai ka vr.arë vëllanë dhe kunatën

Të shtënat me armë në Tiranë,vëllai ka vr.arë vëllanë dhe kunatën

Të shtëna me ar më zjarri raportohen në Tiranë, ndërsa dyshohet për dy vik tima. Gazetarja Xhensila Kodra bën me dije se dyshohet se vëllai ka vr arë vëllanë dhe kunatën.

Ngjarja e rë ndë ka ndodhur në një lokal në rrugën “Islam Alla” në kryeqytet,

që lidh Rrugën e Kavajës me atë të “Myslim Shyrit”.

Autori është larguar menjëherë nga vendi i ngjarjes pas kr imit, ndërsa policia e ka shpallur atë në kërkim.

Ende nuk dihen rrethanat, ndërsa në vendin e ngjarjes kanë mbërritur shërbimet e policisë dhe ambulanca./abcnews.al

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *