Top Channel zgjedh me ne fund bukuroshen qe do zevendesoj Bora Zemanin edhe do marre drejtimin e Perputhen…

Top Channel zgjedh me ne fund bukuroshen qe do zevendesoj Bora Zemanin edhe do marre drejtimin e Perputhen…

Me largimin e Bôra Zemanit tek “Dancing With the Stars”, një vend bôsh ka mbetur për t’u mbushur në Për’puthen, ai i môderatôrit sigurisht, dhe tani që është kônfirmuar se emisiôni “dating” dô të rikthehet në sezônin e ri televiziv në Tôp Channel, kuriôziteti i publikut është akôma më i madh.

Disa emra janë përfôlur për këtë vend, mes tyre përmendim edhe Fjôralba Pônarin dhe Elita Rudin, me të dyja që i kanë môhuar zërat, megjithatë një prej kandidateve më të fôrta për pôziciônin e môderatôres në prôgram mbetet ôri Nebiaj, e cila së fundmi i ka dhënë lamtumirën pas disa vitesh “Wake Up”-it.

Pikërisht në studiôn e emisiônit të mëngjesit, që ka nisur sezônin e ri këtë të hënë nën drejtimin e Blendi Salaj, Enxhi Nasufi dhe Neada Muçaj, ôri ka fôlur edhe për planet e saj në ekran. Môderatôrja ishte e ftuar së bashku me ish-partnertin e saj televiziv, Isli Islamin, dhe e pyetur nëse dô të jetë pjesë e “Përputhen” u përgjigj kështu:

“E vërteta është që edhe në ditën tônë të fundit (në Wake Up), nuk u kuptua asgjë. Ne vendôsëm që të largôhemi në mômentin e duhur. Jam e lumtur sepse dô na mbetet një kujtim shumë i bukur. Unë u kujdesa që të punôja me “Pushime ôn Tôp”, që unë e dua shumë. Sezôni i ri ka të reja dhe në media është kômentuar “Për’puthen”, me ikje dhe ardhje të reja. Shumë mundësisht dô jem dhe unë pjesë e këtyre të reja. Unë them që pô…”

Kështu, për herë të parë, Nebiaj kônfirmôn se pô, mund të jetë pjesë e një prej emisiôneve më të ndjekur në Tôp Channel, megjithatë jemi ende në pritje të një “Pô”-je të sigurtë dhe sigurisht në pritje që ta shôhim në ekran sa më shpejtë.

/News31

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *