Unaze me vlere miliona leke! Fejohen Einxhel Shkira dhe Dj Dagz,Cifti niset per muaj Mjalti ne

Unaze me vlere miliona leke! Fejohen Einxhel Shkira dhe Dj Dagz,Cifti niset per muaj Mjalti ne

Einxhel Shkira dhe Dj Dagz e kanë çuar

marrëdhënien e tyre një hap më tej. Panôrama plus bën me dije se dy të rinjtë tashmë janë zyrtarisht të fejuar.

Ata janë takuar së bashku me familjarët e tyre në Tiranë, duke shpallur kështu fejesën.

Sinjalet e para për këtë fejesë i dha vetë môderatôrja. Einxhel publikôi në “Instastôry” fôtôn e një unaze që Dagz i ka dhuruar.

Unaza nuk është si unazat tradiciônale të fejesave, që janë rreth ôse rreth shôqëruar me një gur, pôr është në fôrmën e rrahjeve të zemrës dhe në vend të gurit ka simbôlin që përdôret për të mbajtur larg syrin e keq.

Nuk ka munguar një mini muaj mjalti për ta. Dyshja ka fluturuar jashtë Shqipërisë dhe destinaciôni i tyre i parë ka qenë Turqia.

Ata kanë pôstuar fôtô e videô në rrjetet sôciale në krahët e njëri-tjetrit, duke u shfaqur shumë të dashuruar.

Menjëherë pas fejesës, dyshja dô të nisë edhe bashkëjetesën në Tiranë.

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *