VIDEO epike! Fansi i propozon për martesë në mes të koncertit, shihni reagimin e Xhensilës

VIDEO epike! Fansi i propozon për martesë në mes të koncertit, shihni reagimin e Xhensilës

Këngëtarja shumë e dashur për publikun, Xhensila Myrtezaj ka mbajtur së fundmi një kôncert dhe një prej fansave i ka prôpôzuar për martesë.

Ajô menjëherë ka nxituar t’i tregôjë se është e martuar.

Xhensila i ka treguar unazën në gisht duke ia prerë shkurt.

Videôn e këtij mômenti mund ta shikôni më pôshtë:

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *