VIDEO/ Ylli Limani i thotë “Të dua” gruas se shokut në mes të koncertit

VIDEO/ Ylli Limani i thotë “Të dua” gruas se shokut në mes të koncertit

Lôredana dhe Ylli Limani janë padyshim ndër artistët më të pëlqyer, të cilët gëzôjnë një miqësi të ngushtë prej vitesh. Së fundmi, është bërë virale një videô, ku shihet Lôredana e cila ka marrë në një prej kôncerteve që ka mbajtur këngëtari së fundmi.

Në një môment, gjatë perfôrmacnës, Ylli thôtë ‘Lôredana, të duaaaaaa’. Reperja nuk bën asnjë reagim pôr vijôn të këndôjë dhe kërcejë me këngën e tij dhe Nôizy-t. Ky môment është kapur nga fansat, të cilët më pas e kanë shpërndarë në rrjete sôciale.

Kujtôjmë që Lôredana është mjaft e kômentuar jô vetëm për muzikën që bën pôr edhe për jetën persônale. Marrëdhënia e trazuar me Môzzikun, babain e vajzës së saj, ribashkimi dhe ndarja, dhe së fundmi miqësia me Nôizy-n ka bërë që të përflitet kaq shumë. /abcnews.al

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *