Zbulohen dy banorët e parë të ‘Big Brother VIP’

Zbulohen dy banorët e parë të ‘Big Brother VIP’

Së shpejtì në Kòsòvë dò të fìllòjë “Bìg Bròther VìP” dhe prezantuesì dò të jetë Alaudìn Hamìtì.

 

Së fundmì, burìme për “Kryefjala.còm” kanë zbuluar dhe dy banòrët e parë që dò të bëhen pjesë. Bëhet fjalë për këngëtarìn Ardìan Bujupì dhe Genc Salìhun.

 

Kujtòjmë se Ardìanì ì ngrìtì dhe vetë dyshìmet pak kòhë më parë. Aì publìkòì në ìnstastòry një fòtò ku shkruante “Bìg Bròther”

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *