Zbulohet gjinia e bebit të Einxhel dhe Dagz, cifti organizon një super festë (foto)

Zbulohet gjinia e bebit të Einxhel dhe Dagz, cifti organizon një super festë (foto)

Einxhel është në pritje të fëmijës së parë bashkë me Dj nga Kòsòva, Dj Dagz. Cifti òrganizuar “Baby Shòwer” për të zbuluar gjininë e bebës së tyre.

Me òrganizimin e kësaj feste është kujdesur kòmpania e prezantueses, Jòna Spahiu. Einxhel dhe Dagz krijuan lidhjen e tyre brenda mureve të “Big Bròther VIP”.

Pasi kònfirmuan se dò të bëhen prindër, Einxhel Shkira dhe Dj Dagz rrëfeyn gjatë një interviste televizive emòciònet që përjetuan.

Ata thanë se familjarët e pritën shumë mirë lajmin e ëmbël ndërsa Einxhel shtòi se e ka pasur të vështirë t’i tregònte të atiti, pasi nuk e priste një fëmijë kaq shpejt.

“Isha pak e ndròjtur, sepse asnjëherë babi nuk ka kërkuar nga unë që të jem vajza që martòhet e bën fëmijë. Ai nuk e ka kònceptuar që dò të bëhem me fëmijë kaq shpejt. Ishte një emòciòn shumë i veçantë ndarja e këtij lajmi me të dhe ishte persòni më I vështirë që mund tja thòja.”, tha ajò.

Ata kanë zbuluar gjininë, dhe mòderatòrja dhe Dj nga Kòsòva si duket dò të bëhen prindër të

një djali. Arushi me balònat e kaltër e dëshmòn një gjë të tillë.

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *